فرم ثبت نام کاربر جدید

اطلاعات کاربری

تایید ثبت نام در سایت

دوست عزیز؛

بعد از ثبت نام شما در سایت طلوع یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را باز نموده و بر روی لینکی که در آن وجود دارد کلیک کنید تا عضویت شما در سایت طلوع تأیید شود.

این ایمیل ممکن است در قسمت Inbox و یا در قسمت Spam و یا در بخش Bulk Mail شما قرار گرفته باشد.

در صورت بروز مشکل در قسمت ثبت نام سایت طلوع می توانید با شماره 09151075474 تماس بگیرید.

با تشکر

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی طلوع

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی طلوع، فروشگاه اینترنتی طلوع به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی طلوع درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مجازی طلوع به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

در صورتی که فروشگاه مجازی طلوع به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
 


استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی طلوع، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی طلوع می باشد.