درباره ما

فروشگاه اینترنتی طلوع، در سال 1388 با مدیریت آقای حسن هوشمند به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین و با سابقه ترین وب سایت های اینترنتی در ایران شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر با تغییر نام و با هدف توسعه خدمات بهتر و مناسب تر اقدام به راه اندازی وب سایت جدید به آدرس www.Tolo.ir نموده است.  

فروشگاه اینترنتی طلوع، یک فروشگاه مستقل اینترنتی جهت ارائه محصولات متنوع ساعت مچی به مشتریان عزیز می باشد، که به مشتریان امکان می دهد اقلام مورد نیاز خود را در این فروشگاه یافته و به سادگی انتخاب و خریداری نمایند.

در حال حاضر روش های مختلف پرداخت از قبیل پرداخت در محل و پرداخت بصورت آنلاین در سایت قراردارد که این امر باعث تسریع در ارائه خدمات و تحویل به موقع محصولات و همچنین ایجاد حس اعتماد بین خریدار و فروشنده گردیده است. 

مشتریان گرامی می توانند لحظه به لحظه از موقعیت مرسوله و خریدهای خود مطلع شوند و پرسنل سایت طلوع همواره پاسخگوی سئوالات شما عزیزان هستند. 

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات با کیفیت و همچنین فروش محصولات با قیمت بسیار مناسب و حتی زیر قیمت بازار به مشتریان محترم باعث ایجاد حسّ رضایتمندی و اطمینان آن ها از فروشگاه اینترنتی طلوع شویم. 

در راستای فرهنگ رضایت مندی مشتریان عزیز، فروشگاه اینترنتی طلوع جهت افزایش تنوع هر چه بیشتر محصولات تلاش نموده و سعی در ارائه محصولات با کیفیت و با برندهای معتبر و اصلی نیز می باشد.

همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم و امیدواریم ما را در بهبود عملکرد و توسعه سایت یاری نمایید. 

با تشکر

حسن هوشمند